Měsíční kit MORGANIT

 • Stále hledáš svůj ideální diář, ale nevíš jaké by měl mít rozložení?
 • Přestane Tě diář po pár týdnech používání bavit a ráda bys změnu?
 • Chceš si vyzkoušet různé druhy rozložení, ale nekupovat hromadu diářů?
 • Líbí se ti kreativní BuJo, ale nemáš čas kreslit si jej? Ráda bys však měla svůj diář každý měsíc jiný?

 

Pak je pro tebe měsíční kit jako dělaný!

Co Tě v balíčku čeká?

 • Týdenní kalendárium
  Celý měsíc v jednom rozložení týdne, pokud si objednáš každý měsíc vyzkoušíš si 12 různých rozložení, které Ti pomohou identifikovat to správné rozložení pro Tebe
 • Rozdělovač
  V každém balíčku najdeš rozdělovač pro následující měsíc
 • Speciální stránky
  Vyzkoušíš si, které stránky do diáře využiješ právě Ty! Namátkou vybírám objednávky, habit trackery, mood trackery, deník vděčnosti, self care listy - cizích slov se nemusíš obávát - vše bude v češtině!
 • Speciální doplňky
  Zajímavé doplňky, které Ti pomohou doladit Tvůj diář speciálně pro Tvé potřeby - zjístíš, jestli potřebuješ Inbox, kapsu nebo třeba záložky.

Kvalitní 120g papír!

Rozdělovač s fóliovaným hmatníkem!

Listopad - objednávky do 12.10.

Velikosti

Měsíční kit můžeš vybírat z těchto velikostí:

 • A5 (6 dírek, 4 dírky)
 • Personal
 • HP Mini
 • HP Classic
 • Pocket

Barvy

Máš ráda minimalismus v černobílé podobě? Nebo raději barvy? Nebo dokonce obrázky? Vyber si! Tady pro Tebe mám malou ukázku.

BONUS I.

Ve Tvém prvním balíčku objevíš také měsíční přehledy, díky kterým budeš moci zapisovat záležitosti v měsíci, pro který ještě nebudeš mít týdenní kalendárium!

BONUS II.

Kdykoliv si řekneš, že již víš, jaké rozložení je pro Tebe to pravé, můžeš mi napsat a já Ti zbytek roku vyrobím v daném rozložení.

BONUS III.

S objednávkou Měsíčního kitu získáš také přístup do soukromé skupiny na Facebooku, kde najdeš inspiraci, jak můžeš s týdenním rozložením pracovat a jak pracovat se speciálními listy, které v balíčku najdeš.

O projektu Měsíčních kitů:

Únor byl můj první kit. Objednala jsem si minimalismus a to už neudělám. Připravila jsem se o nádherné Ivetciny obrázky. A jelikož mám malý pocket,tak do tohoto týdne se nevejdu. Měla jsem to hned zaplněné. Ale Ivetka mi poradila s vkládáním polovičních listů a pak už to bylo přehlednější. Projekty jsem.zatim úplně nevyužila. Schovavam si je. A jelikož to byl můj první měsíc s kitem..... Nevyplnila jsem hned vše.....teď už se těším,jak si vezmu barvičky a můžu vybarvit náladu. Každopádně ale co musím vychválit jsou měsíční přehledy. Bez těch už se neobejdou a toto chliveckove rozložení je top.
Martina Š.
Děkuju Ivetce Iveta Nejezchlebová za úžasný kit na březen 🌱 Krásně mi ladí s deskami a disky, co už od ní mám z dřívějška. Ještě loni jsem měla vázaný diář, který jsem téměr nepoužívala. S letoškem jsem přešla na disky, abych si mohla doplňovat listy, jak se mi zrovna hodí. Pro březen jsem zvolila měsíční kit od Ivetky, protože mě zaujalo rozdělení týdne - vertikální ani horizontální rozdělení mi zatím moc nevyhovalo. Tady se mi líbí, že každý den má svůj "boxík", který je dostatečně široký, abych si tam mohla napsat svoje poznámky a úkoly na den (mám velikost A5). Hned na první pohled mě zaujalo jarní zdobení s lístky a narcisy. Papír je kvalitní, pevný, dobře se otáčí. Součástí je i rozdělovač a stránky na sledování financí - ty jsem zatím nepoužila, protože rodinné finance si eviduji v excelovských tabulkách, ale plánuji si sem zapisovat svoje osobní výdaje za různé blbinky typu diáře, klubíčka na pletení, rtěnky, nálepky, oblečení, různé kurzy a tak 🙂 A co mě úplně dostalo, je ta růžová kapsička na drobnosti – asi mi někdo chce naznačit, že nemít nálepky a lístečky je velký nedostatek. 😀😉 Rozhodně můžu doporučit, já se už se chystám na dubnový kit, protože ty tulipány prostě musím mít a moc se líbí další netradiční pojetí týdne a poloviční listy na denní "to-do" list. Děkuju
Marie P.
Velmi mě překvapily kity paní Ivetky. Já která, vůbec nevěděla pořádně co do diáře psát předtím. Jsem teď opravdu nadšená. A mockrát ji děkuji za ty krásné měsíční kity a těším se na další 😍😊💗
Markéta L.
Březen je naprosto skvělý kit. Líbí se mi rozložení,obrázky........i v mém málem mazlikovi (pocket domino) mi naprosto vyhovuje. Narcisy jsou krásné. A s používáním razítek,malých samolepek je skvělý. Vejde se mi tam i Menu...... Jen si vkládám poloviční listy třeba ve žluté barvě jako to do list..... A pak zase jeden poloviční ale na šířku na nákup důležitých věcí...... kapsička je bomba.....ale co milují, to je to kolo. Nádherné. Oddělení financí využívám také. Ještě bych uvítala jednoduchou tabulku,kde by byl jen datum,např.obchod,částka.....abych si pak dala doporadku,co jsem utratila hotove a co např.kartou... .. ale prostě teď už vím,že toto rozložení mi asi bude vyhovovat nejlépe.
Martina Š.

Jak vypadá diář kompletně složený z měsíčních kitů?

Říjen - objednávky do 12.9.

Září - objednávky do 15.8. nebo dle domluvy

Srpen

Červenec

Červen

Květen

Verze Obrázky, velikost Happy Planner MINI

Verze Barvy, velikost Happy Planner Classic

Verze obrázky, velikost Pocket

Verze barvy, velikost Happy Planner Classic

Březen

Únor

Leden

Objednávky na následující měsíc jsou uzavírány 10.dne v měsíci, objednávky po tomto datu budou odbaveny měsícem následujícím (tzn. objednávka z 10. března bude obsahovat dubnové kalendárium, objednávka z 11. března bude obsahovat květnové kalendárium). Pokud bys ráda konkrétní měsíc,napiš mi, určitě se domluvíme!

Chceš vědět, jaké rozložení Tě v balíčku čeká? Napiš mi na iveta@zivotsdiarem.cz nebo koukni do FB skupiny Milujeme diáře.